T496X475K050ATE1K5 KEMET
  • Part Number: T496X475K050ATE1K5
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,343
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH