T496X107M016AS KEMET
  • Part Number: T496X107M016AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH