T496D226K020ATE1K0 KEMET
  • Part Number: T496D226K020ATE1K0
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,662
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE