T496B225M020ATE3K5 KEMET
  • Part Number: T496B225M020ATE3K5
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,632
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"