T496B225K016AS KEMET
  • Part Number: T496B225K016AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1411
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE