T495X475K050ASE300 KEMET
  • Part Number: T495X475K050ASE300
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"