T495U107K010ATE150 KEMET
  • Part Number: T495U107K010ATE150
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"