T495C476K016ZTE300 KEMET
  • Part Number: T495C476K016ZTE300
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 49
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"