T495B106K010ATE600 KEMET
  • Part Number: T495B106K010ATE600
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 10V 10% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,377
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN