T495A106K010ATE2K0 KEMET
  • Part Number: T495A106K010ATE2K0
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"