T494D686K016AT KEMET
  • Part Number: T494D686K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 68UF 16V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,034
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE