T494D227K010AT KEMET
  • Part Number: T494D227K010AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 18,710
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V