T494D157K016AT KEMET
  • Part Number: T494D157K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,426
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM