T494C476K016AT KEMET
  • Part Number: T494C476K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,055
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH