T494C106K035AT KEMET
  • Part Number: T494C106K035AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 35V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,076
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE