T494B335M035AS KEMET
  • Part Number: T494B335M035AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS