T494A475K016AH KEMET
  • Part Number: T494A475K016AH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 10% 16V 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 560
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK