T491X336M035AH KEMET
  • Part Number: T491X336M035AH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 20% 35V 2917
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM