T491X108K004AT KEMET
  • Part Number: T491X108K004AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1000UF 4V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 538
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED