T491V226K020AT KEMET
  • Part Number: T491V226K020AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,073
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"