T491D686K025AT KEMET
  • Part Number: T491D686K025AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 68UF 25V 10% 2917
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,554
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F