T491D336M025AH KEMET
  • Part Number: T491D336M025AH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"