T491C685M016AS KEMET
  • Part Number: T491C685M016AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 2312
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH