T491C476K006AS KEMET
  • Part Number: T491C476K006AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,389
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH