T491C475K020AT KEMET
  • Part Number: T491C475K020AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 20V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 12,061
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"