T491C225K035AH KEMET
  • Part Number: T491C225K035AH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,818
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK