T491C106M020AT KEMET
  • Part Number: T491C106M020AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 20V 20% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 20,598
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F