T491C105K050AH KEMET
  • Part Number: T491C105K050AH
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,303
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM