T491B476M010AT KEMET
  • Part Number: T491B476M010AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 10V 20% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 366,175
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS