T491B475K025AT KEMET
  • Part Number: T491B475K025AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 56,080
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH