T491B475K016AT KEMET
  • Part Number: T491B475K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 128,981
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"