T491B335K016AT KEMET
  • Part Number: T491B335K016AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 234,013
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE