T491B226M016ZT KEMET
  • Part Number: T491B226M016ZT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 22UF 16V 20% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 170,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED