T491B226K016ZT KEMET
  • Part Number: T491B226K016ZT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 22UF 16V 10% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 467,410
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS