T491B106M006AT KEMET
  • Part Number: T491B106M006AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 13,894
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH