T491A474K025AT KEMET
  • Part Number: T491A474K025AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 138,359
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"