T491A336M006AT KEMET
  • Part Number: T491A336M006AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 12,395
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS