T491A335M016ZT KEMET
  • Part Number: T491A335M016ZT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,808
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM