T491A225M016ZT KEMET
  • Part Number: T491A225M016ZT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 12,056
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"