T491A155K020AT KEMET
  • Part Number: T491A155K020AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.5UF 20V 10% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,059
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK