T491A104M035AT KEMET
  • Part Number: T491A104M035AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,145,971
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE