T356K476M025AT7301 KEMET
  • Part Number: T356K476M025AT7301
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE