T356B474K050AS KEMET
  • Part Number: T356B474K050AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 0.47UF 50V 10% RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS