T356B335K025AT KEMET
  • Part Number: T356B335K025AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 3.3UF 25V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,799
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM