T356B225K025AS KEMET
  • Part Number: T356B225K025AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 119
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE