T355A125K025AT7301 KEMET
  • Part Number: T355A125K025AT7301
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.2UF 25V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,010
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"