T355A105K035AT7301 KEMET
  • Part Number: T355A105K035AT7301
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1UF 35V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 23,208
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F