T354E225K050AT KEMET
  • Part Number: T354E225K050AT
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F