T350L336M035AT7301 KEMET
  • Part Number: T350L336M035AT7301
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 33UF 20% 35V RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"