T350K226K035AS KEMET
  • Part Number: T350K226K035AS
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 22UF 35V 10% RADIAL
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 138
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ